• |
ide | kryesore

Grupi i Alibeaj thirrje Apelit: Tashmë asnjë pengesë për t’i dhënë fund konfliktit në PD

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Apelit

Grupi i Enkelejd Alibeaj i ka bërë sot thirrje Gjykatës së Apelit që të shqyrtojë sa më shpejt të jetë e mundur ankimin e paraqitur, duke shtuar se nuk ka asnjë pengesë për t’i dhënë fund konfliktit lidhur me legjitimitetin e drejtimit të PD.


Përfaqësuesit ligjor, Indrit Sefa, në një postim në Facebook, ka ftuar palët t’i kërkojnë Apelit të shpallë dhe të gjykojë këtë çështje në një kohë sa më të shpejt, pasi çdo vonesë është e pajustifikuar.


Lexo më tej: Hidhet shorti, zgjidhet gjyqtarja që do shqyrtojë ‘vulën’ e PD-së 

Postimi:

Gjykata e Apelit tashmë nuk ka asnjë pengesë për ti dhënë fund konfliktit gjyqësor për legjitimitetin e drejtimit të Partisë Demokratike.

Partia Demokratike i kërkon Gjykatës që të shqyrtojë sa më shpejt ankimin e paraqitur nga ana e saj. I ftojmë të gjitha palët ti kërkojnë Gjykatës së Apelit të Juridiksionit të Përgjithshëm të shpallë dhe të gjykojë këtë çështje në një kohë sa më të shpejt.

Çdo vonesë tashmë është e pajustifikuar.

PD

3 Comments

  1. Cilen pede moj bushtrra mazokiste te pangopura?
    Pedene e lules qe ja shqeu rameshurra mitren me loqen e tije gjithe gonorre…!?
    Njesoje si ushtaret zezake ne kazermat e Guamit…. Shqyen kimete kinezen nga te gjitha vrimat ,dhe e lane shterpe perjete…,,.
    Bushtra te ndyra alibashegazka me shoqe…. Ptuuuu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.