• |
ide | kryesore

Vanessa Hudgens fejohet me Cole Tucker

Paparazzi, Slider

Vanessa Hudgens dhe Cole Tucker thuhet se janë fejuar. Sipas TMZ, lojtari i bejsbollit i propozoi aktores së “High School Musical”në fund të 2022.


Thashethemet se dyshja kishin filluar të takoheshin në nëntor 2020 nisën kur u panë të kapur për dore në Los Angeles. Shkurtin e ardhshëm, ata e bënë zyrtare romancën e tyre në Instagram në ditën e Shën Valentinit.“Je ti, jam unë, jemi ne” shkroi Vanessa në një foto. Më pas,bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift në Gala e AFI Fest në nëntor 2021 për premierën e filmit të saj “Tick, Tick … Boom!”


Megjithëse Tucker thuhet se i propozoi, Hudgens ka zbuluar se ajo bëri lëvizjen e parë duke i shkruar në rrjetet sociale lojtarit të Pittsburgh Pirates. “Nëse dua diçka apo dikë, do të shkoj pas tyre”, tha ajo më parë. Marrëdhënia e tyre lulëzoi 10 muaj pas ndarjes së saj nga i dashuri prej nëntë vitesh, Austin Butler, në janar 2020. Aktori i “Elvis”, 31 vjeç, tani është në lidhje me modelen Kaia Gerber, 21 vjeç. Por ai shprehu së fundmi mirënjohje për mbështetjen që Hudgens i dha për rolin e artistit.

“Një muaj para se të dëgjoja se Baz po bënte filmin, po dëgjoja një këngë të Elvisit në radio dhe  po këndoja. Mikja ime më shikoi dhe tha: ‘Duhet të luash Elvisin. Disa javë më vonë, po luaja në piano,” vazhdoi ai. “. E njëjta shoqe ishte aty dhe u shpreh, ” Duhet të zbulosh se si mund të marrësh të drejtat për një skenar.” Pastaj agjenti im më telefonoi dhe më tregoi për projektin./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *