• |
ide | kryesore

Berisha për Ahmetaj-n: ‘Tigri’ është nën mbrojtjen e SPAK-ut dhe Edi Ramës

-Instant, Lajme, Të fundit

Në një bashkëbisedim online me qytetarët, kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha u ndal sërish te çështja e inceneratorëve. Berisha tha se nëse preket Ahmetaj bien brenda dhe vetë Rama bashkë me SPAK-un. Kryedemokrati tha se ai është nën mbrojtjen e plotë të SPAK-ut.


“Për Arben Tigrin, Sali Berisha dhe opozita ka folur më shumë se për çdokënd tjetër. Por Arben Tigri është nën mbrojtjen e plotë të SKAP-it dhe Edi Ramës. Sepse një qime floku po i lëvizi atij, bie Edi Rama dhe vetë SPAK-u që është i përvëluar nga paratë e inceneratorëve. Sali Berisha dhe opozita nuk do kursejë asnjë njeri në këtë përpjekje. Edi Rama është armik i egër i votës. E gjithë beteja jonë është largimi i tij nga pushteti. Unë e konsideroj akt patriotik vendimin e çdo emigranti dhe qytetari të diasporës të vijë dhe të votojë në Shqipëri. Ne do bëjmë gjithçka që të votoni në vendet ku jetoni për zgjedhjet në Shqipëri. Beteja jonë do të vazhdojë deri në fitoren tonë,” tha Berisha.10 Comments

    1. Ju b… lepiresit e Sali komunistit gjeni me pare se nga kush mbrohet ai qe nuk eshte ne burg akoma per krimet qe ka bere ndaj popullit shqiptar

  1. po o rrot kari vucidoli ashtu eshte sic thua ti. Asgje nuk te shpeton ty dhe kopilin tend shkerdhenin nga SPAK

  2. spaska sufllaqezi sot si duket e paska leshuar i gjati ma hengiri tigri jo per gje po ky sla hotel 5 yje pa shkuar siduket po pret bileten per hoteli 10 yje. te shpetoj i gjati, kurbani i radhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.