• |
ide | kryesore

Kleçka që prishi foton idilike të familjes Rama

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Pikante

Kryeministri ka publikuar sot një foto jo të zakonshme nga Boga, ku shihet në mes të dëborës, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe biri Zaho.


Por shkrepja idilike që do te tregojë sikur familja po shijon malet dhe natyrën tradhetohet nga një detaj i vogël. Ata nuk i janë kushtuar as ecjes në male, as çarjes së dëborës, por kanë ndalur në rrugë thjeshte sa për nje foto instagrami, njësoj si vajzat e shoubizit.


Po ta hapësh pak pamjen me gishta shikon se pas shpines së Ramës duket një foristradë e zezë që i ka ndaluar aty sa për një pozë.

Por edhe kështu i rrethuar nga familja dhe me sfond jo të zakonshëm duhet pranuar se shefi i qeverisë duket më mirë sesa në krah të Belës, Elisës apo Hulusiut.

©Lapsi.al


17 Comments

  1. Ca tmerri te jesh femija i rames.
   Keta mostra sduhet te lene
   pasardhes . Do vuajne tere jeten nga krimet e prinderve

 1. Kujt I bejne karshillik ky “cift I ndyre ngjyrat nuk ju bejne te bukur”🤮🤮🤮🤮 thotë:

  Sa mire kane bere nga tunelet e Surrelit ne bore per ajer te paster . Ndoshta ajri I paster I sjellin “Trurin e kalbur ne vend”🙏🏻Qe te te pakten te japin doreheqjen gjeja me e vogel per te miren e ketij vendi IKNI dhe mos I shtoni Qelbesirllikun tuaj !Mjaft eshte Mjaft!!Linda Degjoooooon Mjaft !!!!Keni Vjedhur sa plaset keni futur ne burgje per nje fature te papaguar keni shitur fare lire per Bythen tuaj Pasurite e vendit keni bere Spiunlliqe nga Kina dhe Rusia deri ne Arabi !!!!!Nuk po flas per moralin tuaj se ate Nuk e njifni si cift i Ndyre qe jeni!!!

 2. Nuk ka nevoje te zmadhosh fotografine por mjafton te shikosh veshjet. Me ato xhaketa nuk mund te rrish ne bore dhe ne temperatura te uleta!

  1. Duken si karagjoze me ate veshje te papershtateshme ne malesine mbuluar nga bora e te ftohtet.

  1. Jo mër, ça smurë

   Kishin ngel aty për 1 javë, se shkun pa goma dimri, vetëm për i foto

   Deri sa erdhi helikopteri borxh, nga kurdistani, se ktij tonit i kishin vjedh helikën per skrap

 3. Atje ku shkel këmba e këtij mostre , të gjurmohet e gërmohet se shkon e gropos thasët me paratë e xhvatura që s’ kam të mbaruar , e s’di ku e nga i fsheh .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.