• |
ide | kryesore

Nuk ndalen vjedhjet/ 34-vjeçari grabiti 11 biçikleta në një muaj në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 34-vjeçar, i akuzuar për vjedhjen e disa biçikletave, ka rënë në prangat e policisë. Kanë qenë kamerat e sigurisë të vendosura në hyrjet e pallateve dhe rrugët e qytetit të cilat e zbuluan 34-vjeçarin. Ai i grabiste biçikletat dhe më pas i shiste.


Nga veprimet hetimore rezultoi se 34-vjeçari është autor i 11 vjedhjeve të biçikletave. Këto grabitje janë kryer gjatë periudhës janar-shkurt 2023. Ndërkohë vijon puna për zbardhjen dhe dokumentimin e vjedhjeve të tjera që mund të jetë kryer nga 34-vjeçari.3 Comments

  1. Kena kujtu se u ndalen vjedhjet qekur Bushati demaskoi Ramen si hajdut,.
    Qeka falls lajm.
    Akoma vidhet dhe Lapsi ben cudi.
    Ruani bythen se edhe ate do tja u vjedhin.
    Cfare lypem ate na dha perendia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.