• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Pogradec, 4 të plagøsur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Elbasan, Aksident rrugor, Pogradec

Mesditën e sotme, në dalje të fshatit Vërdovë, Pogradec, shtetasi G. Gj., 42 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Honda”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e makinës dhe automjeti ka dalë nga rruga. Për pasojë janë dëmtuar 4 pasagjerë që udhëtonin në këtë automjet, të cilët u transportuan në spitalin e Pogradecit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Me drejtuesin e automjetit G. Gj., po kryhen veprimet procedurale.


Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.