• |
ide | kryesore

Armie Hammer reagon ndaj akuzave për sulm: I kam përdorur

Paparazzi, Slider

Armie Hammer dha intervistën e tij të parë që nga akuzat e shumta për sjellje të pahijshme se*suale. Ai deklaroi  se të gjitha takimet e përfshira ishin konsensuale, ndërsa pranoi se ai ishte abuuzues emocionalisht në marrëdhëniet e tij.


“Kam pasur një mënyrë jetese shumë intensive dhe ekstreme,” tha Hammer për Air Mail. “Unë do t’i grumbulloja këto gra, do t’i fusja  në këtë vorbull udhëtimesh dhe më pas sapo të mbaroja, thjesht do t’i lija dhe do të vazhdoja te tjetra  duke e lënë atë grua të ndjehet e braktisur ose e përdorur.”


Aktori  zbuloi gjithashtu se ai ishte abuuzuar se*sualisht nga pastori i tij i ri për gati një vit në moshën 13-vjeçare. “Ajo që bëri për mua ishte se futi se*sualitetin në jetën time në një mënyrë që ishte plotësisht jashtë kontrollit tim,” tha ai për Air Mail. “Isha i pafuqishëm në këtë situatë. Nuk kisha asnjë agjenci në këtë situatë. Më pas interesat e mia shkuan në: Unë dua të kem kontroll mbi situatën, seksualisht.

Megjithatë, Armie  mohoi me zë të lartë çdo keqbërje kriminale, duke thënë se takimet në qendër të akuzave të vitit 2021 kundër tij ishin të gjitha konsensuale. Megjithatë, tha sei, “dinamika e pushtetit ishte e fikur” në marrëdhëniet që kishte me gratë. Ai shtoi: “Unë do t’i kisha këto gra më të reja në mesin e të 20-ave dhe jam në të 30-at. Unë isha një aktor i suksesshëm në atë kohë. Ato mund të ishin të lumtura që ishin vetëm me mua dhe do të kishin thënë po për gjëra që nuk u pëlqenin.”/Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.