• |
ide | kryesore

Bie nga ura dhe ndërron jetë i moshuari në Shkodër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Gjirokastër, Shkodër

Një 65-vjeçar i identifikuar si Luigj Marku nga Jubani në zonën e Gurit të Zi në Shkodër ka ndërruar jetë pasi ka rënë në ujë nga ura e fshatit ditën e sotme.


I moshuari ishte nisur për të shitur disa produkte bujqësore në qytet, por teksa udhëtonte me biçikletë ka rënë në kanalin e ujit poshtë urës duke ndërruar jetë.


Ndërkohë, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë, ambulanca e zjarrfikëset për të nxjerrë trupin e pajetë dhe për të zbardhur dinamikën e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.