• |
ide | kryesore

Filmat dhe serialet që do publikohen gjatë muajit Shkurt në Netflix

Paparazzi, Slider

Penn Badgley do të kthehet në Netflix si Joe Goldberg këtë muaj për sezonin e katërt të shumëpritur të “You”, i cili është planifikuar të dalë në shërbimin e transmetimit.


Kur shikuesit e panë për herë të fundit , ai po lëvizte në Paris në kërkim të dashurisë së tij të sezonit 3, Marienne Bellamy. Por nga fillimi i sezonit 4, Joe po banon në Londër, ku po maskohet si profesor i letërsisë në një universitet elitar. Pavarësisht përpjekjeve të tij për të lënë pas ditët e tij të vrasjes, rreziku e ndjek kriminelin në Evropë kur ai e gjen veten në shënjestër të një vrasësi të ri.  Pesë episodet e para të serialit thriller do të jenë të disponueshëm për transmetim në Netflix më 9 shkurt, ndërsa pesë episodet e fundit do të debutojnë më 9 mars.


“We Have a Ghost” i skenaristit dhe regjisorit Christopher Landon do të shfaqet gjithashtu premierë në platformën më 24 shkurt, duke vënë në pah një kast të mbushur me yje që përfshin Jennifer Coolidge, David Harbour, Anthony Mackie, Jahi Winston, Tig Notaro. Për më shumë sugjerime transmetimi, shikoni listën më poshtë:

1 Shkurt
“Gunther’s Millions” (Limited Series)

 2 Shkurt
“Make My Day” (Season 1)

“Freeridge” (Season 1)

3 Shkurt
“True Spirit”

“Infiesto”

8 Shkurt
“Bill Russell: Legend” (Season 1)

9 Shkurt
“You” (Season 4, Episodes 1-5)

“My Dad the Bounty Hunter” (Season 1)

10 Shkurt
“Your Place or Mine”

“10 Days of a Good Man”

14 Shkurt
“In Love All Over Again” (Season 1)

“Perfect Match” (Season 1)

15 Shkurt
“African Queens: Njinga” (Season 1)

“Full Swing” (Season 1)

“The Law According to Lidia Poët”

16 Shkurt
“Aggretsuko” (Season 5)

“The Upshaws” (Part 3)

17 Shkurt
“Community Squad” (Season 1)

“Unlocked”

22 Shkurt
“Murdaugh Murders: A Southern Scandal” (Season 1)

23 Shkurt
“Outer Banks” (Season 3)

24 Shkurt
“We Have a Ghost”

28 Shkurt
“Too Hot To Handle: Germany” (Season 1)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.