• |
ide | kryesore

Policia e Shtetit bën bilancin mujor: 564 të arrestuar në janar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
kamera, Policia

Policia e Shtetit ka bërë bilancin për muajin janar.


Gjatë këtij muaji janë finalizuar 94 operacione policore, ndërsa janë vënë në pranga 564 shtetas, 69 prej të cilëve të kërkuar kombëtarisht apo ndërkombëtarisht.


Ndërkohë që janë goditur 203 raste të veprimtarive kriminale në fushën e narkotikëve dhe 94 raste të armëmbajtjes pa leje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.