• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për sot/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
valutor

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 106.9 lekë dhe do shitet me 107.8 lekë.


Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.7 lekë dhe shitur me 116.3 lekë.


Paundi britanik sot blihet me 128.8 lekë dhe shitet me 129.8 lekë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.