• |
ide | kryesore

Khloé Kardashian flet për jetën e saj sentimentale

Paparazzi, Slider

Khloé Kardashian ka folur së fundmi për jetën e saj sentimentale. Teksa bashkëvepronte me fansat në Twitter, ajo  konfirmoi se nuk po takohet me askënd pavarësisht thashethemeve se është pajtuar me Tristan Thompson.


“Kush ka kohë për një burrë. Unë kam një fëmijë 6 muajsh dhe vajzën time True. Ne jemi shumë të varur nga njëri-tjetri.”, shkroi ajo në Twitter.“Asnjë burrë tani…. Ai është edhe në lutjet e mia ha!”


Tweet-i i Kardashian erdhi pasi ajo postoi një seri mesazhesh të fshehta në Instagram që sugjeronin se ajo dhe lojtari i NBA ishin ribashkuar pasi ai mirëpriti fshehurazi një fëmijë me Maralee Nichols. “Një grua që gjeti paqen në vend të hakmarrjes nuk mund të shqetësohet kurrë,” thuhej në një Story të saj.

Megjithatë, burime pranë ish-çiftit këmbëngulën se dyshja nuk ishin më të lidhur romantikisht.BashkëthemeluesjaeGood American dhe atleti nuk kanë qenë së bashku që nga lidhja e tij me Nichols, që rezultoi në lindjen e djalit të tyre Theo. Në një përpjekje për të ecur përpara me jetën e saj, Kardashian filloi të takohej me një investitor të kapitalit privat që takoi përmes motrës së saj Kim Kardashian në qershor 2022.Një burim tregoi se Khloé dhe i dashuri i saj financier ishin takuar në një darkë . Sidoqoftë, romanca u shua nga fundi i verës, rreth kohës kur Khloé dhe Thompson mirëpritën së bashku fëmijën e tyre të dytë i cili lindi nëpërmjet një gruaje surrogate./Lapsi.al

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.