• |
ide | kryesore

Përplasen dy makina në Elbasan, një i plagøsur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Elbasan, Aksident rrugor, Pogradec

Një aksident me një të plagøsur ka ndodhur paraditen e sotme në Bradashesh, në Elbasan.


Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar dhe trafik në këtë aks rrugor.


Panorama mëson se edhe 30 minuta pasi ishte njoftuar, policia nuk kishte mbërritur ende në vendin e ngjarjes.

Ndërsa një autoambulancë ka mbërritur 20 minuta pas njoftimit dhe ka transportuar drejt spitalit një të plagosur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.