• |
ide | kryesore

Pas publikimit të audios, Zhaklin Lekatarit i ndalohen komentet për Olta Gixharin

Paparazzi, Slider

Opinionistja e’ Big Brother Vip’, Zhaklin Lekatari, ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të audios, ku tregonte se burri i Olta Gixharit po e shantazhonte. Pas publikimit në media, ajo pohoi se partneri i aktores kishte tentuar ta kontaktonte  por nuk kishte patur kërcënime. Edhe ditën e djeshme në fillim të spektaklit, Lekatari i kërkoi falje produksionit dhe deklaroi sërish se nuk është shantazhuar.


“Dua t’ju kërkoj falje ju (produksionit) dhe gjithë atyre që kam përmendur. Ky emision ka një presion të madh. Kur mora ftesën isha përgatitur për këtë, por ja që edhe unë rashë në grackën e mesazheve që përmbajnë gjuhë dhune, urrejtje. Një bisedë e imja intime me një person të afërt është prerë dhe është shpërndarë në të gjitha rrjetet. Nuk jam shantazhuar, rrini të qetë,” u shpreh ajo. Mirëpo, Arbana komunikoi se Zhaklin nuk kishte më të drejtën e fjalës për të komentuar Oltën.Sipas moderatores, këtë do ta bëjë vetëm Arbër Hajdari, për të qenë të drejtë. “Komentet per Oltën do t’i bëjë gjithmonë Arbri për të qenë të drejtë  edhe me të gjithë konkurrentet e tjerë”, tha  Osmani./Lapsi.al3 Comments

  1. Zhaku,me gjithe anet pozitive dhe “negative”te saj,me ishte dukur pak ndryshe nga modeli i manekinit shqiptar,disi me e pa varur nga mentaliteti mbizoterues ne kte vend ku show i pa vlere mbyt gjithçka pozitive apo reale.
    Por si duket,nuk i shpetoi dot ketij imponimi toksik,qe kur pranoi te behet pjese e ketij programi kaq te ulet,pa pike vlere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *