• |
ide | kryesore

Si qëndron e vërteta pas fotove virale të Ben Affleck

Paparazzi, Slider

Ben Affleck u bë së fundmi viral për shprehjet e tij  të fytyrës gjatë Grammy. Një burim ka treguar për ‘Et’ se si qëndron e vërteta pas komenteve se  aktori dukej i mërzitur gjatë performancave.


“Jen dhe Ben patën një mbrëmje argëtuese në GRAMMY, por të dy kanë qenë shumë të zënë duke punuar në disa projekte dhe Ben ndihej i lodhur”, thotë burimi. “Ai donte të shkonte dhe të mbështeste Jen, por  nuk ishte në më të mirën e tij.”


“Jen kaloi shumë mirë dhe donte që Beni të ishte i emocionuar për të qenë atje, por ajo e kuptoi se nga vinte ai”, shton burimi. “Jen e di se Beni është një burrë i mrekullueshëm dhe ata gjithsesi u siguruan që të kalonin një natë të mirë së bashku.”

Burimi shton se Lopez “e di se sa mbështetës është Ben ndaj saj dhe punës së saj, por gjithashtu kupton se Ben është më shumë një person i shtëpisë dhe nuk është gjëja e tij që të jetë jashtë në ngjarje gjatë gjithë kohës”.

Pas shfaqjes së çmimeve, Lopez me sa duket iu drejtua meme-ve në trend të bashkëshortit të saj duke postuar një referencë delikate për natën e tyre virale në GRAMMY në Instagram. “Gjithmonë koha më e mirë me dashurinë time, burrin tim ,” shkroi Lopez nën një video duke nxjerrë në pah fustanin e saj të zbukuruar Gucci. Ajo vendosi videon në “As It Was” nga Harry Styles, i cili performoi këngën në fillim të ceremonisë dhe më vonë mori në shtëpi, ndër të tjera, albumin e vitit./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *