• |
ide | kryesore

Shitje në ankand/ Blendi Gonxhnja: Një targë e personalizuar mund të shkojë edhe 300 mijë euro

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Blendi Gonxhja drejtor DPSHTRR i ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania foli në lidhje me targat e personalizuara.


Ai tha se një targë e personalizuar në ankand mund të shkojë 30 mijë euro, mund të shkojë 300 mijë euro por dhe 5 mijë euro.


Më tej shtoi se ka persona që janë të gatshëm të paguajnë 20 mijë euro për një targë të personalizuar.

“Një targë e personalizuar në ankand mund të shkojë 30 mijë euro, mund të shkojë 300 mijë euro por dhe 5 mijë euro. Dje më thanë se një person është i gatshëm të japë 20 mijë euro për targën”- tha ai.7 Comments

  1. I paska rene shi ne lakra ketij benjaminit te Rames. I permendin 300 mije euro sikur te ishin

    gjethe fiku.

  2. Hajnat e ridhjerjes! Hyni ne google dhe shikoni se ne per europe keto lloj targash nuk kushtojne me shume se 25 €.. Bande çakejsh!!Hajdute si ju!

  3. Vetem ne shqiperine e hajduterve si ju degjoj keto çmime targash…dhe ti o plehre qe e permbyte njehere Tiranen del e ma prezanton si arritje. Njerezit vuajne per buke goje ju mburreni me “njerin” qe ofronka 20 mije euro. Normal…si ti pjelli kokaina njerezve aty…20 mije jane pak.

    1. Po bleu kush nje targe 20k euro duhet ta cojne ne spak direkt. Ose tpakten ti kontrollojne shpine pastruses..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *