• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez reagon ndaj fotove virale të Ben Affleck

Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez ka reaguar ndaj fotove virale të bashkëshortit të saj, Ben Affleck i cili sipas fansave duke ‘i mjerë’në Grammy 2023. Të enjten, aktorja e “Marry Me” ndau trailerin e sapo publikuar për “AIR”, të cilin Affleck e drejtoi.


“AIR … mezi po presë!”  shkroi  ajo në Twitter së bashku me një pamje paraprake të filmit. Ndërsa klipi fillon, fjalët, “Fytyra e lumtur e burrit tim” shfaqen në ekran bashkë me aktorin. Lopez në dukje po tallej me Ben pasi ai u bë një sensacion viral pas Grammy. Teksa aishoqëronte gruan e tij në natën më të madhe të muzikës, shprehjet e tij të fytyrës ranë në sy të shikuesve që mendonin se ai donte të ishte diku tjetër përveç Grammy.“Sado e keqe të jetë një ditë që po kaloni, ju premtoj që nuk jeni aq i mjerë sa Ben Affleck në Grammy tani,” shkroi në Twitter një fans. “Ben Affleck është çdo introvert kudo. Ju mund të shihni bateritë e tij duke u zbrazur në kohë reale. Njeriu është tashmë në 23% 🪫 #GRAMMYs#SaveBen,” shtoi një tjetër.“Ben Affleck duket sikur do të preferonte të ishte në Dunkin #Grammys”, shtoi një i tretë.

Pavarësisht asaj që mund të mendojnë fansat, Jennifer këmbënguli që ajo dhe bashkëshorti i saj  “kaluan sa më mirë” në shfaqjen e çmimeve, duke ndarë fotot e natës së tyre në Instagram ditën tjetër. Për më tepër, një burim zbuloi se si ishte kur ai u ul pranë çiftit. “JLo i tregoi Ben Affleck-ut telefonin dhe i tha: “O Zot, zemër, shiko këtë meme që qarkullon për ty!” Dhe ai tha, “Oh Zot, përsëri.” Ai e dinte gjatë performancës se ishte një meme,” pohoi burimi./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *