• |
ide | kryesore

Kris Jenner nxit aludimet se është fejuar me Corey Gamble

Paparazzi, Slider

Kris Jenner ka ndezur thashethemet se ajo është fejuar me të dashurin Corey Gamble.


Përmes rrjetit social,Instagram, Kris postoi një foto të një unaze Ditën e Shën Valentinit. Menjëherë fansat  patën reagime të ndryshme për kuptimin e unazës. Një person shkroi: “A e keni parë historinë e fundit të Kris në Instagram? Një unazë e re prej tij? Të fejuar?” “Po mendoja për fejesë,” shkroi një tjetër, përpara se një i tretë të shtonte, “Një dasmë. Kris tingëllon si përmbajtje argëtuese për shfaqjen.”


 

Një ekspert bizhuterish tha për median se unaza është një prerje zemre prej afërsisht 10 karatësh. “E përshtatshme për familjen mbretërore të Kardashian, unaza e Kris Jenner duket si një prerje zemre prej afërsisht 10 karatësh, me diamante në të dyja anët”, shtoi eksperti, duke vënë në dukje se çmimi mund të jetë mbi 1.2 milionë dollarë.

Dyshja, të cilët janë në lidhje që nga viti 2014, vitin e kaluar u përfolën se ishin martuar fshehurazi pasi vajza e saj Khloé Kardashian  vuri re një unazë diamanti në gishtin e Jenner. “Kam dëgjuar nga kaq shumë njerëz që jeni martuar fshehurazi,” i thotë Khloé, mamasë së saj në një episod të “The Kardashians” të Hulu, për të cilën Jenner u përgjigj duke qeshur: “Jo, nuk jam martuar fshehurazi. “Mendon senëse unë do të martohem dhe nuk do të bëj një festë të madhe? Jo, Khloé, nuk jam martuar fshehurazi. Betohem në Zot, për të gjithë fëmijët dhe babin e mi.” Ndërsa është e paqartë nëse dyshja janë fejuar në këtë kohë, Jenner dhe Gamble, 42 vjeç, jetojnë së bashku në një rezidencë luksoze në Calabasas, që ndodhet ngjitur me Khloé’s./Lapsi.al1 Comment

  1. Ja dhe kurvat moderne Made in U.S. Kap nje mashkull, shumohu. Kap nje femer. perseri “shumohu”. Turli hesapi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *