• |
ide | kryesore

Bledi Mane vendos të largohet nga ‘BBVA’: Dua të qëndrojë Kiara

F1, Paparazzi

Bledi Mane vendosi ditën e djeshme të largohet nga ‘Big Brother VIP Albania’. Në fillim të spektaklit, Bledi u shpreh se kërkon t’i bëjë dhuratë Kiarës, që të mos dalë ajo.


“Kam një lajm të gëzuar. Dua t’i bëj një surprizë një prej vajzave këtu që nëse largohet do e dëmtoj shtëpinë. Meqë Olta e nisi mëkatin unë nuk dua ta aderoj. Nuk ka rëndësi nëse unë largohem apo qëndroj. Deklaroj me vullnet të plotë që unë do të largohem nga kjo shtëpi. Unë dua Kiarën në shtëpi sepse Kiara i duhet jo vetëm marrëdhënies po një shtëpi pa Kiarën do degradonte në sjelljen e lojtarëve. Një shtëpi me Bledin do kishte më shumë ironi  dhe do kishte më pak mëshirë ndaj  bërthamës tashmë të shkatërruar. Arbana kur ta shihni të nevojshme më thuaj të takohem me banorët. Unë këtë dhuratë ja bëjë Kiarës me shpirt sepse e di që ajo i duhet dhe pak kohë Luizit, ta përgatisi që kur ajo të dalë Luizi  të qëndrojë i fortë në këtë shtëpi. Kështuqë për të ulur disi gjakrat për të stabilizuar situatën, unë deklaroj sot daljen”, tha Mane./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *