• |
ide | kryesore

Paralajmërimi i Ben Ahmetajt: Duroni deri në darkë… (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ahmetaj ka folur në lidhje me akuzat e opozitës dhe medias ndaj tij lidhur me dosjen e inceneratoreve. Ahmetaj, në një komunimim të shkurtër për “Ora News” është shprehur se bëhet fjalë për “akuza merecenarësh” ndërsa në formë ironike shtoi se ajo cfarë ka ndodhur me atë është se ka humbur 4 kg nga palestra. Ahmetaj ka thënë se do të jetë sot në emisionin “Opinion”, mesa duket ku do t’i përgjigjet këtyre akuzave.


“Çfarë ka ndodhur me mua?! Kam humbur 4 kg në palestër, kjo po ndodh me mua. Sa i përket akuzave duroni sot në darkë do ti sqaroj. Janë akuza mercenarësh”, u shpreh Ahmetaj.12 Comments

 1. Te gjeje nje pale domino per te luajtur me ish-kolegun Tahiri. Edhe ai pat bere nje dalje

  tek “Opinion” para se te futej ne burg. Te shohim a do te qaje live Tigri sic pat bere

  Tahiri apo do te kthehet ne Luan e ti perballoje me stoiciazem prangat. Gozha kabinet

  po krijohet ne burg, tani qe po shkon edhe Zv.Kryeministri, mungon vetem babloku i cili

  si global qe eshte mund te shkoje me “ngritje” ne Guantanamo apo Alkatraz bashke me

  Mc Gonigal.

 2. “Time for honoring yourself will soon be at an end, Highness” (The Gladiator)

  KOHA PER T’I THURUR LAVDE VETES DO TE MARRE FUND SHPEJT, MADHERI!

 3. Kujdes sapunin , ishallah te bie sapun rrogozhine qe te ta skuq dhe te ta djeg bythen nje here e mire o prostitute e bij prostitute .

 4. Paske bere palester? Do shkosh tek fevziu ? Fevziu u ka bere si rrufe pritese e te gjitha kurvave hajdute te politikes . Futi edhe nje dush para se te shkosh ne emision se ndryshe do qelbesh dynjane o jevgjit .

 5. Ti mund te ndryshosh dhe blesh shumeçka o “ezmer ” por harron nje gje , sado mafioz e sado hajdut te kesh qene , ti nuk ndryshon dot genin tend dhe nuk blen dot te shkuaren tende . Ke haqe e mallkime shpirti per te lare o “ezmer” . Çlind nga mace do gjuaj per mi .

 6. Ahmetaj kercenon Ramen dhe Veliajn, sikurse Tahiri dikur se “do flas”, por ish ministri e qepi gojen, ndaj u denua vetem me 3 vjet e ca.
  Te jete e njejta taktike qe permbyllet me Omerta, si ligji i mafias?!

 7. o Qen Ahmuti behu gati se ka ardh sahati. Ose fol dhe shpeto lekuren tende te zeze ose mos fillo dhe ti ma shantazhe si ai qorri bibes qe kujtonte se nuk kish bir kurve qeti bente gje. Suksese ne jete

 8. Gjynah qe po i bini ne qafe ketij.Ky eshte i paster si Gjush akullorja.Fukara njeri,lereni rehat te shkretin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *