• |
ide | kryesore

Fedez flet për distancimin social dhe falënderon Chiara Ferragnin

-Instant, F1, Paparazzi
Fedez

Fedez flet për distancimin social dhe falënderon Chiara Ferragnin. Vetëm pak ditë më parë ishte Chiara Ferragni ajo që mohoi thashethemet e krizës me Fedez, duke publikuar një foto dorë për dore. Sot, pas një heshtjeje shurdhuese nga këngëtari në rrjetet sociale për atë që shumëkujt iu duk edhe për një periudhë kohe Fedez vendosi të sqaronte edhe një herë situatën.


“Po kaloj një periudhë ku preferoj të qëndroj sa më larg rrjeteve sociale. Ky vendim nuk ka të bëjë fare me marrëdhënien time me gruan time, të cilën e falënderoj për mbështetjen e vazhdueshme. Shihemi së shpejti”, ka shkruar reperi në një stori të publikuar në profilin e tij në Instagram, për të nënvizuar dëshirën për të pushuar nga bota e rrjeteve sociale, por mbi të gjitha dashurinë që vazhdon të lidhë familjen e tij.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *