• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian reagon ndaj aludimeve se është shtatzënë

Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian u detyrua të mbyllë spekulimet se ajo po priste  fëmijën e saj të katërt.


Pasi një fans komentoi duke pyetur nëse themeluesja e Poosh ishte shtatzënë në fotot nga fushata e saj e re Lemme, ajo u përgjigj, “Mendoj se është e rëndësishme të dimë se si IVF prek trupin e grave dhe nuk flitet shumë për këtë. “Gjithashtu pse i pyesim akoma gratë nëse janë shtatzënë?”, shtoi Kardashian.


Kardashian, e cila u martua me Travis Barker majin e kaluar, ka qenë shumë e hapur për udhëtimin e saj IVF dhe dëshiron të zgjerojë familjen e saj  megjithëse ka zbuluar se nuk ka qenë “eksperienca më e mahnitshme”. Marsin e kaluar, ajo zbuloi se fekondimi in vitro kishte shkaktuar efekte të rënda anësore si shtim në peshë dhe simptoma të ngjashme me menopauzën.

“Nëse kërkoni ndonjë gjë në internet për gjërat që mund të bëni për të ndihmuar të mbeteni shtatzënë … aty thotë, si “Nëse je mbi 40 vjeç shkoni menjëherë tek mjeku. ’” tha Kourtney në podcastin “Not Skinny Por Not Fat” në atë kohë.”Pra, u ndjeva pak e shtyrë.” Ajo u shpreh gjithashtu se dyshja po përfundonin udhëtimin e tyre IVF dhe shpresonte që “Zoti t’i bekojë ata me një fëmijë”./Lapsi.al1 Comment

  1. Faleminderit Dr DAWN që më ndihmove të kthej të dashurin tim me magjinë tënde të dashurisë, jam shumë i emocionuar që po jetojmë të lumtur së bashku tani me të vërtetë magjia jote e dashurisë është 100% garanci dhe nuk ka efekte anësore. Shikuesit atje, nëse po kaloni probleme në marrëdhënie, ju këshilloj të kontaktoni Dr DAWN për magjinë e tij të dashurisë. Ju siguroj se magjia e tij e dashurisë mund të rregullojë marrëdhënien e prishur dhe problemin e kotësisë sa hap e mbyll sytë. Këtu është emaili i tij i detajeve: [email protected] ose WhatsApp: +2349046229159

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *