• |
ide | kryesore

Gjykata tërhiqet për vendim të ndërmjetëm

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Apeli

Gjykata e Apelit tërhiqet për vendim të ndërmjetëm.


Kjo, për t’u shprehur për kërkesën paraprake të bërë nga Ivi Kaso, për mos-legjitimimin e grupit të Enkelejd Alibeajt.Lexo më tej: Detaje nga gjyqi për PD/ Argumentat e grupit të Berishës dhe të Alibeajt 

Kaso kërkoi që të mos legjitimohet grupimi i Enkelejd Alibejat dhe të rrëzohet kërkesë padia.

Po e pranoi gjykata kërkesen e Ivi Kasos mbetet në fuqi vendimi i Agron Zhukrit në shkallë të parë, në favor të Sali Berishës.

©Lapsi.al 

 

 2 Comments

  1. PD eshte e demokrateve te vertete dhe jo e sharlataneve .
    PD eshte e demokrateve qe sot ishin ne shesh dhe jo e atyre te ferrave .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *