• |
ide | kryesore

PAMJET/ Ironi me Ramën në protestën e opozitës

-Instant, Arkiva, Lajme, Pikante

Mbështetësit e opozitës dhe simpatizantë janë mbledhur sot në Tiranë, për të marrë pjesë në protestën e thirrur nga Partia Demokratike. Protestuesit janë mbledhur fillimisht para selisë dhe më pas kanë marshuar drejt sheshit para Kryeministrisë.


Disa nga protestuesit kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të protestuar. Mes tyre shihen manekinë, të veshur me veshje të burgosuri me foton e kryeministrit Edi Rama dhe foto të McGonigal. Nuk mungojnë edhe pankartat me slogane ku ironizohet kreu qeverisë dhe kërkohet largimi i tij. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.