• |
ide | kryesore

Gjykata vendos për vulën e PD/ Plas gallata në internet

-Instant, Arkiva, Pikante
vulën

Ka pasur reagime të shumta politike vendimi i Gjykatës së Apelit të Përgjithshëm për të rikthyer për rishqyrtim në shkallë të parë vendimin për vulën e Partisë Demokratike.


Nuk ka munguar as këtë herë ironia në rrjetet sociale dhe MEME-t kanë qenë të shumta në faqet satirike. Më poshtë vijnë disa prej tyre. ©LAPSI.al


LEXO EDHE: Alibeaj e Bardhi kllounët e Ramës, ironia e Bujar KapexhiuMay be an image of 1 person, standing and text that says 'BRRYLI BROADWAY 1'

May be an image of 1 person, book and text

 

May be an image of 1 person, book and text May be an image of 2 people and text May be an image of 7 people, people standing, monument and outdoors May be an image of 1 person and text

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.