• |
ide | kryesore

DEA amerikane në Tiranë, thirrje qytetarëve: Denonconi për rastet e drogēs

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
DEA

DEA amerikane thirrje qytetarëve të denoncojnë rastet e trafikut të drøgave të forta, duke garantuar fshehtësi të burimit.


Agjencia e SHBA Kundër Narkotikëve ka njoftuar krimin e një linje të re sinjalizimi për Shqipërinë, sa i takon informacioneve për rastet e trafikut të drogës apo pastrimit të parave.


Në një njoftim në Facebook Ambasada Amerikane bën me dije se DEA do të mbajë të fshehtë çdo të dhënë të qytetarëve.

️MESAZHI I AMBASADES
Agjencia e SHBA Kundër Narkotikëve njofton një linjë të re sinjalizimi për Shqipërinë. DEA nxit këdo që ka informacion në lidhje me trafikun e drogës ose pastrimin e të ardhurave nga droga ta ndajë informacionin me personelin e DEA-s në WhatsApp në: +1 571 502-7846 ose me email në: [email protected]. Të gjitha të dhënat do të mbahen të fshehta. Shtetet e Bashkuara janë të përkushtuara të punojnë me Shqipërinë për të luftuar trafikun e drogës dhe pastrimin e parave të lidhura me to, për një të ardhme më të mirë për të gjithë shqiptarët.


16 Comments

 1. Dmth, prape ne dore te gjindjes!
  Ka ra vigjilenca.
  Femijet e shqiptare me te keq ushqyerit ne avrope.
  Ihaaaaaaa…..
  Ec tahir lluku babashta, ec gici!

  1. Pse nuk pyesin kryetarin e bashkisë së Tiranës? Ai i njeh të gjithë, i ka hequr pisllëkun parave të tyre, ka edhe lidhje me ta.
   Nuk kanë besim te shiku, ministria e brendshme, apo thjesht nuk besojnë kryeministrin?
   Ky numri është si ai që vuri shteti në dispozicion të qytetarëve për të denoncuar policët apo funksionarët e korruptuar.

   Komshija ime ka një qen që leh edhe natën edhe ditën, na bezdis shumë, që të gjej zgjidhje duhet të marr te ky numri apo ka ndonjë tjetër?

   1. Po keta rdobqirat kujtojne se njerzit do vdesin per buke vetem qe Cia Amerikane te zhduk konkurrencen? Njerzit jane pa pune dhe ate gje do shesin. Cfare pidhin e semes duan me nje vend sovran keta kurvat e Amerika? Keta rrobqirat te shkojne dhe te kujdesen per epidemine e droges qe ka pushtuar Ameriqine

    1. duke fut virusin luftohet virusi

     pse duhet dea nese ska droge, ja pra droge ka, dhe meqe po bejne leke vetem ca ne ameike pse te mos bejne dhe ca te tjere, keshtu qe loja u hap, pse te marre vetem kimetja dhe mcgonical, kur mund te marre dhe dea, pse vetem fbi mbase dhe cia mbase dhe garlland, kur mcgonical beri rreth 20 milion usd me gjoba biznesmeneve, kur kimetja dhe eskobar marrin nga 250 mije per cdo qendrim apo mosqendrim pse te mos marrin edhe te tjere!

     klloun rama premtoi shtet dhe beri cirk sepse di vetem te beje cirk dhe cirk te shemtuar

  2. Lekat e dloges i moli govelnatole kimete shterpa perverse ….me anjeza llapen dhe bushtrat e tjera perverse!!!
   Kurva e gjate me haremin mavi mbushen evropen me dloge.
   Por do korruptoje edhe dean edhe soreca kollovarin e bjondes sexy.
   Skeni pare gje akoma.
   Me 14 maj shperndahen vaj dhe miell dhe leka qe te bleni kembe pulash te ngrira nga shekulli kaluar….
   Beni petulla dhe qull popull bushter voteshites….
   Ju meritoni fikun bithqirin krieministreshe…. qe eshte prape me bushterr se eddroga.

 2. Vertet tall menderen! Po kush tjeter pervec Edvinit dhe Lali fikut pastrojne parate e droges dhe korrupsionit ! Po kush tjeter pervec banking I atij Murrashit qe e keni strehuar ne USA bejne pastrami e lekeve te droges dhe te korrupsionit!???¿??,

 3. Pallavra amerikane.

  Ju keni ambasaden me gjithe ato spiune lart e poshte, tani po kuptoni qe ambasada juaj eshte bere cerdhe e korrupsionit dhe qe mbeshtet te korruptuarit.

  Nuk ju sherben si e besueshme ambasada?

  Yuri Kim e pare eshte ne sherbim te korrupsionit dhe imoralitetit ne kete vend.

  Filloni nga institucionet tuaj te nderuar zoterinj te DEA.

 4. Po ju keni SPAKUN ?

  Apo e kuptuat qe eshte sa per te marre rrogat ,se nuk e le Rama dhe Kim te veproje.

  Dea merruni vetem me inceneritoret dhe 4 PPP ne shendetesi keni pune per gjithe vitin.

  1. duke fut virusin luftohet virusi

   pse duhet dea nese ska droge, ja pra droge ka, dhe meqe po bejne leke vetem ca ne ameike pse te mos bejne dhe ca te tjere, keshtu qe loja u hap, pse te marre vetem kimetja dhe mcgonical, kur mund te marre dhe dea, pse vetem fbi mbase dhe cia mbase dhe garlland, kur mcgonical beri rreth 20 milion usd me gjoba biznesmeneve, kur kimetja dhe eskobar marrin nga 250 mije per cdo qendrim apo mosqendrim pse te mos marrin edhe te tjere!

   klloun rama premtoi shtet dhe beri cirk sepse di vetem te beje cirk dhe cirk te shemtuar

 5. gjona te panigjume,

  vetem ne shqiperi tallet bytha me popplin ne ket far feje

  turp i madh

  te rroje neo-globo-pedofilia-majtiste

  shume shpejt do hame kryma, se berrkockat ti enderroni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *