• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Levan-Vlorë, makina bien në kanal, ka të plagøsur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
makina, Aksident

Një aksident tjetër ka ndodhur ditën e sotme në aksin Levan-Vlorë, ku një makinë në të cilin udhëtonin tre persona, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.


Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur një çift të moshuarish, por jashtë rrezikut për jetën.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *