• |
ide | kryesore

Drew Barrymore reagon ndaj kritikave të aktorit

Paparazzi, Slider

Drew Barrymore reagoi ndaj Hugh Grant pasi ai kritikoi  zërin e saj “të tmerrshëm”.


Prezantuesja e talk show postoi një video kushtuar aktorit britanik në të cilën ajo këndoi “Way Back Into Love”, një duet nga filmi i tyre i vitit 2007, “Music and Lyrics”.


“Oh, Hugh-bert, Hubert, kjo është për ty,” tha Barrymore pasi këndoi disa rreshta. “#SingForHughGrant, Bashkohuni me mua të këndojmë për Grant”, shkroi ajo në postimin në Instagram. Grant bëri bujë të hënën kur thirri aktoren për mungesën e aftësisë së saj për të kënduar gjatë xhirimit të komedisë së tyre romantike.

“Drew Barrymore ishte në atë film me mua dhe nuk mendoj se ajo do të kishte problem që të them se këndimi i saj është thjesht i tmerrshëm,” tha ai për Wired. “Kam dëgjuar qentë që lehin më mirë sesa ajo këndon.”

Më vonë në intervistë, Grant  komplimentoi Barrymore duke thënë se sapo ata “e akorduan atë”, ajo “dukej shumë më mirë se unë, sepse  ka zemër dhe zë dhe rock ‘n’ roll”. Komentet e aktorit të “Love Actually” erdhën vetëm disa orë pasi ai u përball me reagime ndaj sjelljes së tij “të vrazhdë” ndaj aktores Ashley Graham në tapetin e kuq të Oscars 2023./Lapsi.al

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.