• |
ide | kryesore

Grabitet shkolla “Ismail Qemali” në Shkodër, hajdutët marrin një laptop

-Instant, Lajme, Të fundit

Shkolla 9 vjeçare “Ismail Qemali”në Shkodër është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Persona të paidentifikuar kanë arritur të hyjnë brenda ambienteve të shkollës, dhe objektiv ka qenë salla e kodimit e informatikës një investim i ri në këtë shkollë. Duke qenë se salla ishte e mbyllur, hajdutët kanë arritur të vjedhin vetëm një laptop.


Policia ka shkuar në shkollën ‘Ismail Qemali’ për të bërë të mundur rrethanat e ngjarjes dhe identifikimit të autorëve.


 


2 Comments

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

    Nuk janë hajdutë janë adoleshentë të edukuar keq, gjejini dhe futini në burg prindërit se nuk kanë qenë të aftë të edukojnë fëmijë, edhe qntë edukojnë më mirë se ne!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *