• |
ide | kryesore

Makina rrëshket dhe përfundon në përrua, shpëtojnë mrekullisht dy vajza

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy të reja kanë shpëtuar mrekullisht pasi mjeti i tyre është përmbysur dhe ka përfunduar në përrua. Mësohet se dy vajza, identiteti i të cilave ende nuk dihet, po udhëtonin drejt Kishës së Laçit kur autovetura e tyre ka rrëshkitur. Nga rrëshkitja mjeti ka dalë nga rruga dhe është përmbysur sipër një përroi.


Fatmirësisht vajzat kanë shpëtuar me lëndime të lehta dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit. Në vendngjarje ndodhen policia dhe grupi hetimor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *