• |
ide | kryesore

Aktorja e Ginny & Georgia, nënë për herë të parë

Paparazzi

Aktorja e Ginny & Georgia, Brianne Howey  ka zbuluar se do të bëhet nënë për herë të parë.


Ajo zbuloi lajmin në Instagram ku shfaqte barkun e saj të rrumbullakosur. “@boss show me +1 tim të ri përgjithmonë. Faleminderit për mikëpritjeni!” shkroi Howey në mbishkrimin e postimit. ” Kam pëlqyer çdo sekondë të koleksionit të ri #hugoboss.” Ky do të jetë fëmija i parë për aktoren dhe bashkëshortin e saj, Matt Ziering, me të cilin ajo u martua në korrik 2021 pasi e kishin riplanifikuar dasmën e tyre për shkak të  COVID-19.“Ishte ndjenja më e bukur të jesh e rrethuar nga kaq shumë njerëz që duam. Nata ishte më magjike se sa mund ta imagjinoja ndonjëherë,” ndau Brianne me PEOPLE në atë kohë. “Do të doja që të gjitha netët e mia të përfundonin me një sanduiç pule të skuqur “Son of a Gun” dhe një festë vallëzimi të Spice Girls.”

Pas njoftimit të së enjtes, shumë miq dhe fansa të aktores shkuan në seksionin e komenteve për të uruar Howey. “E lumtur. për ty”, shkroi Antonia Gentry, e cila luan së bashku me Howey si vajza e personazhit të saj në Ginny & Georgia. “Mezi pres të bëhem një vëlla i madh!!! Shumë i emocionuar!!!” shtoi Diesel La Torraca, e cila luan djalin e saj në serial./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *