• |
ide | kryesore

Christina Ricci zbulon nëse do të jetë pjesë e sezonit të dytë “Wednesday”

Paparazzi, Slider

Christina Ricci është gjithmonë e gatshme të luajë në botën e çuditshme dhe makabre të “Wednesday” së Netflix.


Aktorja kaloi në tapet në premierën e sezonit 2 të Jellowjackets, të mbajtur në Teatrin Kinez TCL në Hollywood dhe ajo foli me Deidre Behar të ET për të dy shfaqjet televizive të vlerësuara shumë në të cilat ka qenë pjesë vitin e kaluar. Në “Wednesday”, Ricci luan si mësuesen Marilyn Thornhill, e cila zbulohet se është në aleancë me zuzarin e sezonit. Ajo u mposht përfundimisht nga disa bletë , por fati i saj aktual mbetet disi i paqartë.


Megjithatë, kur u pyet nëse ajo mund të ishte pjesë e sezonit të dytë të shumëpritur, aktorja e tha ET, “Unë nuk mendoj se më lejohet të them.”Megjithatë, ajo e lumtur shtoi: “Në fundin tim, dera është e hapur,” për një kthim. “Ajo ishte shumë argëtuese për të luajtur. Është gjithmonë shumë argëtuese të luash një personazh të keq.”Christina kishte gjithashtu shumë lëvdata për aktoren Jenna Ortega, e cila luan Wednesday Addams. Kur u pyet nëse i ka dhënë Ortegës ndonjë këshillë apo udhëzim për të lundruar në famë në një moshë të re, Ricci shpjegoi, “Jenna është kaq e zgjuar , e talentuar, nuk mendoj se ka nevojë për ndihmë”./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *