• |
ide | kryesore

I futi 20 euro në pasaportë policit që të kalonte kufirin, arrestohet 26-vjeçari në Korçë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 26-vjeçar është arrestuar në pikën kufitare të Kapshticës. 26-vjeçari është përpjekur të korruptojë një polic. Kur i riu i ka dhënë pasaportën ai ka futur edhe një kartëmonedhë 20-euroshe. 26-vjeçari ka tentuar të udhëtojë në drejtim të Greqisë pa patur dokumentat e duhura.


Ai është proceduar penalisht pas veprimeve të tij. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë.2 Comments

 1. Propogande per budallenj, Duket se te gjithe i ka klonuar lali Eri. Ketu njerzit kane marre kredi

  me 25 perqind interes me nga 6000 euro e lart per te dhene rushfete per te kryer nje pune qe

  takon me ligj e na qenkerka nje bythe polici qe s’pranon 20 euro. Sa poshte ka ra propoganda e

  rilindjes. Nese eshte vertete qe qytetari ka tentuar ti jape 20 euro, atehere polici kishte deryre

  thjesht te mos i pranonte , te mos e lejonte te kalonte kufirin dhe kaq. Tani gjithenje nqs eshte e

  vertete qe qytetari eshte arrestuar atehere merre me mend cfare demi i ka sjelle polici qytetarit

  dhe shtetit pra taksapaguesve, ta marrin ta cojne ne polici, ta mbajne ne paraburgim, te merret

  prokurori, gjykata, te behet gjyqi, qindra ore pune te organeve te drejtesise e policise per tekat

  e nje polici qe mund ta zgjidhte problemin me nje fjale goje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *