• |
ide | kryesore

Përmbyset kamioni në “Rrugën e Kombit”, humb jetën shoferi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Rrugën

Aksident në Rrugën e Kombit. Paraprakisht raportohet se një kamion është përmbysur në rrugë, ndërsa mësohet se drejtuesi i tij ka humbur jetën.


Kamioni ishte ngarkuar më lëndë drusore, ndërsa ngjarja ka ndodhur në Fushë-Dukagjin.


Kamioni ka prishur trafikndarësen dhe ka kaluar në anën tjetër të rrugës duke u përplasur edhe me pjesën anësore të shkëmbit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *