• |
ide | kryesore

Këmbimi valutor për këtë 24 mars

-Instant, Lajme, Të fundit

Tregu i këmbimit valutor ka reflektuar pak ndryshime këtë të premte. Sot një dollar amerikan do të blihet me 105.2 lekë dhe do të shitet me 106.2 lekë. Euro sot do blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë. Ndërkohë, paundi britanik do të blihet me 128.7 lekë dhe do shitet me 130 lekë.


Franga zvicerane do blihet me 114.2 lekë dhe do shitet me 115.2 lekë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *