• |
ide | kryesore

Lajm i fundit/ Qëllohet me armë makina në lëvizje në Lezhë

-Instant, Arkiva, Lajme
Lezhë

Një ngjarje kriminale ka ndodhur në Lezhë, ku një makinë në lëvizje është qëlluar me armë zjarri.


Raportohet se për shkak të të shtënave me armë, mjeti u përplas me një makinë tjetër.


Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e dinamikës.

Lajm në përditësim…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *