• |
ide | kryesore

Parandalohet ngjarja κriminale në Vlorë, arrestohet 28-vjeçari që lëvizte me κallashnikov

-Instant, Lajme, Të fundit
Vlorë

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar në Vlorë. Mësohet se një 28-vjeçar që qarkullonte me armë zjarri është arrestuar. I riu është arrestuar për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit”.


Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij, policia gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri kallashnikov. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme procedurale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *