• |
ide | kryesore

PD e vulës propozon Jonida Godolen dhe Roland Bejkon si kandiatë për Bashkinë Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka përfunduar mbedhja e Enkelejd Alibeajt me Kryesinë e PD, ku fokus i diskutimeve kanë qenë kandidaturat për zgjedhjet e 14 majit. Ndërkaq në mbledhje, mësohet se janë propozuar dy emra nga PD zyrtare për kryetar për Bashkinë e Tiranë, Jonila Godole dhe Roland Bejko. Në mbledhje deputetët kanë folur se si duhet të veprojnë për zgjedhjet e 14 majit dhe për bashkimin e demokratëve. Deputetja Dhurata Çupi propozoi daljen me lista për këshillat bashkiakë, por jo me kandidatë për kryetarë të bashkive.
20 Comments

 1. PD e vules, PD e foltores. Turp, lat nam. Si gjithmon perfitues del Like floriri, ca fati paska patur Like floriri, ne vendin e duhur ne momentin e duhur, gjithmon. Pac fatin e kurves i thon ketij muhabeti.

 2. Hahah jane karikatura zhgarravina te rames, skane pike peshe ne elekorat.i mban rama me leke si prostituta

  1. Godole ka thënë për shqiptarët shi e zgjebosme bishtin përpjetë
   Kjo me duket si sorroxhije
   Bashkon se njef kush as të lagja vet jo në Tirane

   1. ik mer katnar, e ti mendo qe kandidatin e Berishes do e votojne qytetaret e Tiranes. As ke lagjia e vet ska per te dal fitues

 3. Te dy kantidatura serioze. Jonela vajz e matur dhe nga shtresa ebte persekutuarve dhe Rolandi burre zoteri. 👏

 4. Un per vete do votoj Arlind Qorrin, eshte i vetmi idealist ne ate list. Te tjeret jan pishtarmbajtes te shefave perkates.

  1. Edhe unë arlind qorri se vetëm radikale i majte do ju prishin kullat këtyre
   Në proletareve ska ca tna beje.

 5. @tironso
  Ça ka bërë kjo për shtresën e të persekutuarve?
  Apo Alibeajn kur ishte ministër drejtesie
  I mbante në rrjesht prapa ministrisë me një zgeqe për të kerku dokumentat
  Pse nuk bëri ndonjë projekt për këtë shtresë.
  Tju zgjidhte ndonjë hall.
  Në tani kemi një problem në të treja partitë kemi nga tre kontigjente njerezish:
  Komuniste,sigurimsa dhe bashkëpunëtorë të sigurimsave.Tre në nji nuk.çahen kollaj.

 6. Godole eshte kandidate e denje per bashkine e Tiranes. E paperfolur per korrupsion, vjen nga shtresa e te persekutueve e me bindje te djathte. Nqs zyrtarizohet PD duhet ti lojrat jo me Kellic e jo me karlliqe te ngjashme por te bashkohen e te mbeshtesin Godolen. Per Bejkon sbesoj se eshte kandidat i duhur ose te pakten sme duket mua i duhuri

 7. Cfare pune ka Roland Bejko me Tironen ,nje lazaratas i thekur me lidhje te forta te kanabisit, vetem idiotet Gazi e Alibeaj mund ta dine.

  Turpi nuk ka limit

 8. Edhe unë arlind qorri se vetëm radikale i majte do ju prishin kullat këtyre
  Në proletareve ska ca tna beje.

 9. nga ter kantidatet arlindi eshte me i pastri dhe me i hajrit
  edhe Godolja eshte figure serioze

  tjeret esht ti vrasesh me acid

 10. E qartë që të dyja figurat janë pa peshë dhe nuk se do të ndryshojë ndonjë gjë.Ajo zonja nuk është e përndjekur por vjen nga një familje e thekur komuniste.Ky tjetri nuk ka bë hajër në vendin e lindjes e di bëjë në Tiranë!!!A mund të krahasohen me Këlliçin.Familje e nderuar Tirance me kontribute që në shpalljen e pavarësisë.I shkolluar,inteligjent e mbi të gjitha i ndershëm.Dhe dikushi thotë që s’do mari as votat e lagjes së tij!!!Or i mjerë ai në zgjedhjet e 21 theu herësin duke marrë vota më shumë nga të gjithë garuesit.

  1. Belindi ka i problem. Ska karakter. Ter jeten si kermill i squllur pas liderve, asnjeher ska pas byth te spikatet vet, vec pas kulisave te forumit ku votojn njeri tjetrin. Plus esht jevg dhe si sorr
   Jonela esht klas

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *