• |
ide | kryesore

Angelina Jolie fotografohet krah miliarderit Rothschild

Paparazzi, Slider

Angelina Jolie kaloi tre orë të tëra duke biseduar me trashëgimtarin miliarder David Mayer de Rothschild ndërsa ishte në një takim dreke në Malibu, Kaliforni, të enjten.


Në fotot e siguruara nga Page Six, ylli i filmit “Maleficent”, 47 vjeçe, shihej duke buzëqeshur teksa dilte nga pika e njohur e famshme Nobu me ambientalistin britanik, 44 vjeç, pranë saj. Për daljen, Jolie kishte veshur një fustan të zi elegant me prerje që theksonte belin.


Përfaqësuesit e Jolie nuk e kthyen menjëherë kërkesën e Page Six për koment nëse dyshja ishin jashtë për të diskutuar biznes apo për kënaqësi.

Takimi mund të ketë qenë për të dyja arsyet, pasi të dyja palët janë single, por gjithashtu kanë të përbashkëta në aktivitet e tyre. Mayer de Rothschild është një avokat i ambientalizmit, i cili ka punuar si ambasador për Hyundai IONIQ, automobili i parë i ndërtuar nga themeli dhe i disponueshëm veçanërisht si një makinë hibride ose me energji elektrike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *