• |
ide | kryesore

U hodh nga kati i 5-të i pallatit në Pogradec, i moshuari ndërron jetë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 85 vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 5 në Pogradec. Skënder Muçollari është dërguar në gjendje të rëndë në spital por nuk ka mundur që t’u shpëtojë plagëve të marra.


Më herët, i moshuari ka tentuar disa herë të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes, 85 vjeçari ka qenë vetëm pasi nusja e djalit të tij ka qenë në pazar. 85 vjeçari ka hapur dritaren e dhomës dhe është hedhur. Mësohet gjithashtu se i moshuari vuante nga skleroza.1 Comment

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

    Bravo i qoftë, u ka dhënë fund dhimbjeve!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *