• |
ide | kryesore

Olta Gixhari lë shtëpinë e Big Brother

Paparazzi, Slider

Olta Gixhari ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP.


Siç ka rrëfyer aktorja, kjo javë nuk ka qenë e lehtë për të, pasi është tejmbushur nga malli për të birin dhe zgjidhja e vetme për të qenë e qetë ishte të qëndronte pranë djalit të saj.
Banorja u shpreh se e ka fituar Big Brotherit të saj, por emocionet më të mëdha se finalja, asaj do ia dhuronte i biri Amari.


Megjithëse Gixharit iu lutën banorët të qëndrojë edhe një muaj tjetër, ajo nuk u lëkund nga vendimi për të lënë këtë eksperiencë.


3 Comments

  1. Iku se Po e bullizonin gjithe ushtaret e luisit. Nuk e besoje dot nje mashtrues, manipulator, bullizues injorant si luisi ka aq fansa. Ne kemi ik per lesh si komb qe pelqejme luisin. Fenomeni Luis e pabesueshme. Po CA pret nga nje komb qe dikur adhuronte enverin, salen, nanon, dhe Tani edin me luisin.

    1. Beri shum mire qe u largua nga llumbi qe ishte ne ate shtepi beri lojen e saj si askush aty dhe ishte me e mira fituese e PADISKUTUESHME dhe u gjykua pa fund te pakten ti behet qejfi te gjithve tani te jen te qet sa popull idjot dhe injorant kemi per te ngelur duke mos vleresuar nje artiste unike si Olta dhe duke adhuruar si Perendi
      nje ordiner dhe mashtrues si i ashtuquajturi “Luani” i kopshtit zologjik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *