• |
ide | kryesore

Kosova mungonte nga harta në Konventën e Turizmit, reagon Rama: Ne s’jemi si Irani që kontrollojmë prezantimet e të ftuarve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama në Twitter:


Kinse patriotët kanë gjetur punë sot duke u marrë me një hartë të prezantimit të presidentit të gjigandit spanjoll Melia Group në konventën e turizmit, ku mungonte Kosova!Dihet që Spanja ashtu e ka hartën e rajonit po asgjë e keqe s’i erdhi kombit nga dalja 1 minutë e asaj harte!


Shqipëria s’është Irani ku të ftuarve në konferenca ndërkombëtare u kontrollohen prezantimet dhe as konventa s’ishte sheshbeteja diplomatike për njohjen e Kosovës nga Spanja! E keqja kombit tonë i vjen bash nga ata që merren tërë ditën me kësi luftërash pa lidhje mes shqiptarësh!13 Comments

 1. Kurse ju problemin e keni te merrni pjese ne konferenca e fasada tallava. Per ate harte jane vrare dhjetra mijera njerez dhe eshte bere lufte. Gjaku i femijeve dhe pleqve te masakruar te zente syte..

   1. Jo, jam nga Jugu..por nese çeçenet jane ata qe mbrojne kete vend nga tallavate fasada dhe hajdutet qe dhurojne qindra miliona ne kurriz te femijeve shqipetare..Jam çeçen..dhe jam shume krenar bile..Nuk e di çfare llagapi mund te te japin tu, monster kelysh i komunisteve…pis!

 2. Mendjen e keni per te llapur pa vlere neper konferenca fasade.. Per ate harte jane vrare mijera njerez e eshte bere lufte. Te zente syte gjaku i femijeve te masakruar.. Edepsez.

 3. Zoti kryeminister ndjeshmeria e shqiptareve per Kosoven eshte e larte, duhet qe dhe ju ti pergjigjeni kesaj ndjeshmerie, ne te kunderten do etiketoheni siç e meritoni,

 4. Jo nuk eshte kinse, sigurisht ate harte mund ta perdorin mediat serbe duke aluduar se edhe shqiptaret e pranojne ate harte, prandaj duhet reaguar.

 5. Normalisht qe nuk jemi si Irane ne. Irani ka qene djep i qyteterimit, ka qene perondari, por mbi te gjitha Iranianet jane popull patriot qe nuk shiten tek Vucici per 5 Lek.
  Shko provojeni vini kete harte ne Beograd dhe do e shihni…

 6. Or hajdut 2 metra i larte
  Qe nga e verteta ke shume frike,
  Kur s’e pe Kosoven ne harte
  Menjihere duhej te kishe ike!

 7. Po ti je robqir o ditezi.

  Je bir kurve.

  Pastaj kur u bere ti o moterqir te ironizosh Iranin.

  Irani eshte fuqi ushtarake dhe industriale.

  Eshte komb I pavarur.

  Normal o zar I cifuteve qe nuk je si Irani.

 8. Varju karet injoranteve malok te Salih Berishes o Edi Te gjithe bejne si patriote kur idhulli i tyre Takonte Milloshevicin dhe i shiste nafte te shtypte kosovaret Per kete zhduku dhe Remzi Hoxhen

  1. Po ti nuk ke c’te varesh o psikopat, ty te ka tredhur Partia me kohe e me vakt..edhe gruan ta ben partia bile edhe gjithe te shtepise ti i ke shitur tek partia se je pa nder e pa gjak..

 9. I thoni thacit :Ne diten qe filloi gjyqi kundra ju ,” miku ” jot rama hante dhe pinte,qeshte dhe bente humor me vucicin duke i thene me ne fund po e masakrojme krenarine e UCK dhe shqiptareve.Rama ky vampire i ndyre qe diten qe ka marre pushtetin kosova dhe shqiperia jane poshteruar,perdhosur masakruar dhe varferuar ne ekstrem .Sa te ri ky antishqiptare i ndyre ne pushtet, shqiperia dhe kosova do poshterohet dhe masakrohet akoma me shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *