• |
ide | kryesore

Pse nuk martohesh? Abazoviç: Nuk ma jep askush vajzën (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit
Abazoviç

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç është “zhveshur” nga posti i tij dhe është ndalur të flasë për jetën personale, mirëpo, nuk i ka kursyer edhe batutat. Teksa ishte i ftuar në një program të mëngjesit, Abazoviç u pyet se kur planifikon të martohet, por përgjigja e tij shkaktoi të qeshura në studio.


Abazoviç: Ndoshta do të ketë, por…


Gazetarët: Nuk ke kohë?

Abazoviç: Nuk është se nuk kam kohë, por nuk ma jep askush vajzën…


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *