• |
ide | kryesore

Ardian Nikulaj u vra në lokalin e tij/ Pamjet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Shëngjin

Detaje dalin në dritë në lidhje me vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj në Shëngjin. Ngjarja ndodhi në lokalin e viktimës.


Dy persona i janë afruar Nikulajt dhe e kanë qëlluar me armë zjarri, duke e lënë të vdekur në vend babain e katër fëmijëve.


Po ashtu mësohet se viktima, rreth 50 vjeç kishte ndërruar emrin në vitin 2003, ndërsa në vitin 2021 ishte kandidat për deputet. Duke iu referuar dhe fakteve, dyshohet se atentati ishte i mirëmenduar dhe autorët fill pas krimit u larguan nga vendngjarja.



1 Comment

  1. a ka mundesi ti hiqni keto tituj kari te tipit u vra nje biznesmen, se e kemi par ca biznesmenash jan keta tanet, 90% me te shkuar kriminale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *