• |
ide | kryesore

Neymar Jr do të bëhet baba sërish

Paparazzi, Slider
Neymar

Neymar Jr do të bëhet baba sërish.


Lajmin e bëri me dije vetë ylli brazilian dhe partnerja e tij, modelja Bruna Biancardi nëpërmjet këtyre fotove të bukura në Instagram.


“Ne ëndërrojmë për jetën tënde dhe po planifikojmë ardhjen tënde në jetë duke e ditur se lindja do ta kompletojë e bëjë më të lumtur jetën tonë”-shkruhet në postimin e tyre.

Neymar është baba edhe i një djali 11-vjeçar të quajtur Davi Lucca të cilin e ka sjellë në jetë ish e dashura e tij Carolina Dantas në kohën kur sulmuesi ishte vetëm 19 vjeç.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *