• |
ide | kryesore

U ekzekutua në Shëngjin, biznesmeni kandidoi në 2021 për deputet (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Shëngjin, vràsje, eliminimin, armë, Mat, trupi, Tiranë

Një ish-kandidat për deputet u vra sot në Shëngjin. Ardian Nikulaj, biznesmen i njohur në Lezhë dhe pronar i disa lokaleve u qëllua me armë zjarri në një lokal në pronësi të tij në hyrje të Shëngjinit.


Nikulaj ka qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 2021 në siglën e Partisë Social Demokrate.
7 Comments

  1. Nëna ime çfare ështe duke u bër në Shqiprie kasaphane. Një dite më pare vrane një djale të ri kote për dite vrasje dhe tragedi. Poshte mentaliteti barbara, primitive, Turko-Talibane.

  2. O anonim cfar ke me turqit dhe talebant Kabuli esht shum me i sigurt se tallavaja e Shqipërisë qe po mbytet nga kokaina korrupsioni

  3. Hiqeni etiketimin “biznesmen” se ofendoni ata qe jane me te vertete. Vetem ne Albanistan tutoret dhe trafikantet quhen biznesmene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *