• |
ide | kryesore

Vrasja e biznesmenit në Shëngjin, vjen reagimi i policisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Lezhës ka dhënë informacione rreth vrasjes se biznesmenit, Ardian Nukulaj në lokalin e tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:30. Policia pohoi se po vijon puna për arrestimin e autorëve.


Lexo më tej: Ardian Nikulaj u vra në lokalin e tij/ Pamjet 


Po ashtu mësohet se autoret janë larguar me motor.

NJOFTIMI I POLICISE
Rreth orës 13:30, në rrethana ende të paqarta, është vrarë me armë zjarri, në ambientet e lokalit të tij, shtetasi A. N. 50 vjeç, banues në Shëngjin.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Janë ngritur pika kontrolli dhe është rrethuar zona ku vijojnë kontrollet për kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *