• |
ide | kryesore

Aksident në rrugën Korçë-Pogradec, plagosen rëndë dy vëllezër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Ciflig.


Sipas informacioneve të para bëhet e ditur se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë kane mbetur te plagosur 2 persona drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri (vëllezër), të cilët janë transportuar menjëherë në spitalin rajonal të Korçës.


Aktualisht njëri prej tyre në gjendje të rendë.

Policia në vendngjarje po punon për shkaqet e aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *