• |
ide | kryesore

Ish partnerja e Travis Barker sulmon Kardashian: Ajo poston më shumë fëmijët e mi

Paparazzi, Slider

Ish bashkëshortja e Travis Barker Shanna Moakler ka sulmuar sërish  Kourtney Kardashian.


Një fans shkruajti në një selfie të fundit të Moakler, “Shpresoj që një ditë të merrni një falje të madhe për atë që u tha në atë shfrytëzim, rrëmbim parash, cirk. “Ai ka kaluar nëpër ferr” “Kourtney ka mbushur një boshllëk për mua .’ #ndërgjegjësimi i tjetërsimit prindëror.” Moakler iu përgjigj komentit, duke shkruar, “Ajo poston më shumë fëmijët e mi sesa të saj, lol.”


Kardashian është nëna e djalit Mason, 13, vajzës Penelope, 10 dhe djalit Reign, 8 vjeç, të cilin e ndan me ish Scott Disick. Kortney dhe Barker u martuan në ceremoni të shumta vitin e kaluar. Çifti  së fundmi dokumentoi martesën e tyre në  Hulu, “Til Death Do Us Part Kourtney & Travis”.

Moakler dhe Barker u martuan nga viti 2004 deri në 2008 dhe u shfaqën në serialin e realitetit, Meet the Barkers. Përveç Landon dhe Alabama, Travis e konsideron vajzën e modeles, Atiana, të cilën ajo e kishte me Oscar De La Hoya, si të tijën. Të tre fëmijët morën pjesë në dasmën e çiftit në Positano të Italisë.

Në kohën e dasmës së tyre në Itali, Shanna lëshoi një deklaratë për ET, duke thënë: “I uroj çiftit të lumtur një martesë të bukur. Do të vazhdoj të dua më të mirën për fëmijët e mi. Ishte një gjest i bukur, përfshirja e  fëmijëve të mi në të tilla. Jam gjithashtu i lumtur që Alabama, Atiana dhe Landon patën mundësinë të shohin Italinë.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *