• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian reagon ndaj sulmit të modeles

Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian ndau një mesazh të fshehtë për “urrejtjen dhe negativitetin” teksa ish-bashkëshortja e Travis Barker, Shanna Moakler vazhdoi të sulmonte martesën e tyre.


“Shumë kritika, urrejtje dhe negativitet kohët e fundit. Le të bëjmë më mirë nëse jo për botën, për veten, për fëmijët tuaj, për miqtë dhe familjen”, shkroi  Kardashians në Instagram Story. Ajo shkroi mendimet e saj nën një fragment të gjatë biblik nga Mateu me titull “Duke dhënë nevojtarëve”.


Kourtney më pas bëri të ditur se ajo me të vërtetë poston foto me fëmijët e saj – pavarësisht se Moakler, 48 vjeç, pretendon publikisht të kundërtën. Themeluesja e Poosh ndau fotografi të fëmijëve  që e ndihmonin të shuante qirinjtë në tortën e ditëlindjes ndërsa festonin. Kardashian ngacmoi se fansat më në fund do ta shohin festën e ditëlindjes, ndërsa ajo etiketoi reality show-n e familjes së saj Hulu në një foto ku shfaqet një kameraman.

Mesazhi dhe festa e fshehtë e alumit “Keeping Up With the Kardashians” erdhi pasi modelja e cila ishte e martuar me Barker nga viti 2004 deri në 2008 – e akuzoi atë se kishte ndarë më shumë foto me fëmijët e ish-çiftit sesa të sajat. “Ajo poston më shumë  fëmijët e mi  lol,” komentoi Moakler në një postim në Instagram në fillim të kësaj jave.

“Unë mendoj se e gjithë kjo është shumë e çuditshme,” tha ajo më pasnë podkastin “Miss Understood With Rachel Uchitel” të mërkurën.“Unë me të vërtetë nuk kam asgjë pozitive për të thënë në lidhje me të. Nuk është për shkak se jam e hidhëruar dhe nuk jam aspak xheloze.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *